Jak zmienić maila na Instagramie

Jak zmienić email na Instagramie? – instrukcja krok po kroku

Spis treści:

Czy wiesz, że Instagram jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych? Poza codzienną aktywnością użytkowników, wiele firm zauważyło potencjał tego miejsca, powiększając zainteresowanie marką czy nawet sprzedaż. Profil na tym medium pozwala udostępnić swoje dane – jak numer telefonu, mail czy adres strony internetowej. Jeżeli chcesz zrobić porządki na swoim profilu, sprawdź jak zmienić email na Instagramie, a także kilka innych funkcji, które mogą się niebawem przydać w prowadzeniu aktywności.

Jak zmienić email na Instagramie?

Zacznijmy od podstaw. Jeżeli już prowadzisz swoje konto lub dopiero je zakładasz, powinieneś zadbać o poprawność publikowanych tam informacji. Wchodząc na swój profil w aplikacji, możesz odpowiednio skonfigurować wyświetlane dane, jak nazwa użytkownika, bio (czyli krótki opis) czy dodatkowe miejsca – adres strony czy mail. Chcąc uzupełnić lub to zmienić, podążaj następującymi krokami:

Jak zmienić maila na Ig - krok po kroku

Jeżeli już tu jesteś, rzuć okiem na nasze presety lr !
  • wejdź w aplikację Instagram i w prawym dolnym rogu kliknij w zdjęcie, wchodząc w swój profil,
  • w centralnej części ekranu (pod biogramem) znajduje się ikonka “edytuj profil” – kliknij,
  • w tym miejscu możesz edytować wszystkie niezbędne informacje, jak nazwa użytkownika, biogram oraz mail i telefon,
  • wybierz “opcje kontaktu“, które są dostępne dla kont profesjonalnych, zaznacz “wyświetl informacje kontaktowe“, które pozwolą edytować adres
  • zmień adres email i zaakceptuj w prawym górnym rogu

Jak sprawdzić email na Instagramie?

Zastanawiasz się w jaki sposób Twój adres email będzie widoczny na Instagramie? Już wyjaśniamy! Jak tylko dodałeś swój adres i pozwoliłeś na jego widoczność, dane kontaktowe zawsze będą widoczne z poziomu Twojego profilu. Każdy użytkownik, który będzie wchodzić na taki profil, zaraz pod zdjęciem i biogramem będzie mieć widocznych kilka opcji, jak zaproszenie do obserwowania, możliwość wysłania wiadomości czy kontakt. Zastanawiasz się jak sprawdzić czyjść email na Instagramie? Wystarczy tylko kliknąć w kontakt i pojawią się dane (w tym numer telefonu oraz / lub adres email). To wszystko!

Jak sprawdzić maila na Instagramie
Jak sprawdzić czyjegoś maila na Instagramie

Pamiętaj, że dane kontaktowe będą zawsze widoczne z poziomu profilu dla znajomych (jeżeli konto jest zamknięte) lub dla wszystkich przeglądających Instagram (jeżeli konto jest otwarte).

Czy ten post był przydatny?

Kliknij serduszko, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba serduszek 3

Daj like jako pierwszy!

Udostępnij:
Aparat FUFJIFILM Instax min 12

Aparat natychmiastowy w super cenie!

Drukuje zdjęcie w 5 sekund!

Aparat FujiFilm Instax Mini 12